RISE Manpower Services, Inc. jest filipińską firmą oferującą usługi z siedzibą w Manilii

RISE MANPOWER SERVICES, INC.

O FIRMIE

RISE Manpower Services, Inc. jest filipińską firmą oferującą usługi z siedzibą w Manilii i zarejestrowaną przez miejscową Komisję Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) i posiadającą licencję filipińskiego urzędu do spraw zatrudnienia zagranicznego (POEA) do przeprowadzania procesów rekrutacji i zatrudniania pracowników na lądzie za granicą. Firma została założona w 1992 roku i obsługuje mieszkańców Filipin umożliwiając im spełnienie marzeń w zakresie zatrudnienia za granicą.

 

Filozofia

Powstała dzięki doświadczeniu | Zasilana dzięki inspiracji | Napędzana przez usługi

 

MISJA

Zyskać zaufanie różnych odbiorców poprzez prowadzenie działalności w sposób uczciwy i sprawiedliwy, traktując pracowników z godnością i szacunkiem, zapewniając szybką i sprawną obsługę naszym pracodawcom i przestrzegając przepisów władz Filipin oraz krajów przyjmujących pracowników.

 

WIZJA

Być narzędziem służącym poprawie jakości życia rodzin filipińskich, dając pracownikom filipińskim lepsze możliwości zatrudnienia

 

Podstawowe wartości:

Wiarygodność — przekonanie, że podstawą zaufania jest rzetelność i spójność
Innowacje — poszukiwanie nowych rozwiązań i odkrywanie nowych obszarów
Obsługa — świadczenie usług i oddanie na rzecz poprawy życia Filipińczyków
Doskonałość — traktowanie doskonałości nie jako produktu końcowego, ale jako całościowej kultury

 

Rise Manpower Services Inc. ceni umiejętności

RISE Manpower Services, Inc. specjalizuje się w wysyłaniu wykwalifikowanych pracowników na takie stanowiska:
Inżynierowie IT | Inżynierowie oprogramowania | Programiści komputerowi | Projektanci i programiści WWW | Projektanci graficzni | Inżynierowie | Administratorzy baz danych i sieci | Menedżerowie ds. sprzedaży i marketingu | Wykwalifikowani handlowcy | Obsługa hotelowa

 

Rise Manpower Services Inc. ceni sieci kontaktów

Klienci są równie ważni jak rozwój firmy. RISE Manpower Services, Inc. nieustannie pracuje nad eliminowaniem barier geograficznych w przypadku każdego klienta. „Pracujemy na odległość, ale wydaje się, że mamy do siebie bardzo blisko”.
Firma RISE Manpower Services, Inc. opracowała również innowacyjną internetową bazę CV oraz specjalny system śledzenia osób aplikujących przystosowany do potrzeb akredytowanych klientów. Sprawiają one, że ocenianie CV i śledzenie statusu aplikacji jest szybkie i łatwe.

 

USŁUGA

RISE Manpower Services, Inc. oferuje różne możliwości kariery zawodowej dla Filipińczyków, którzy chcą zatrudnić się do pracy za granicą. Usługi firmy obejmują pełny proces aplikacji — rekrutację pracowników, przetwarzanie aplikacji oraz proces zatrudnienia. Od momentu założenia firma RISE zatrudniła tysiące wiarygodnych i wysoce konkurencyjnych kandydatów z Filipin w różnych krajach na Bliskim Wschodzie, w Azji, Europie, Kanadzie i Stanach Zjednoczonych.
Wysyłanie wykwalifikowanych inżynierów na Bliski Wschód, projektantów stron internetowych do Nowej Zelandii, zatrudnianie pracowników hotelowych w krajach wyspiarskich, takich jak Wyspy Cooka, Vanuatu i Seszele, to tylko niektóre przykłady pomyślnych procesów zrealizowanych przez RISE Manpower Services, Inc.

Adres: Ground floor CSL Bldg., 1919 Agoncillo St. Malate, Manila 1004 Filipiny
Telefon stacjonarny: +63 2 536 5496
Numer telefonu komórkowego: +63 917 806 9872 / +63 920 969 2381
Witryna internetowa: www.risemanpower.com
Adres e-mail: rise@risemanpower.com

No Comments Yet.

Leave a comment